veřejné zakázky 

šetříme, kde se dá! 

Společnost PECOSTA a. s. provádí smluvní zastoupení zadavatelů při realizaci všech druhů veřejných zakázek. Na základě smluvního zastoupení zadavatele v souladu s §43 ZZVZ, provádíme veškeré úkony v procesu zadávání veřejných zakázek, vyjma zákonem vyloučených činností, k nimž však připravíme podklady. Naše společnost disponuje certifikovaným elektronickým nástrojem pro administraci zadávacích řízení dle zákona 134/2016 SB o zadávání veřejných zakázek.

 

Svým klientům můžeme nad rámec zákona nabídnout i hodnocení nabídek prostřednictvím elektronické aukce, kterou administrujeme ve vlastním atestovaném aukčním software. Dynamické porovnání cen pomocí elektronické aukce je velmi užitečným nástrojem ke snížení cenu u těch komodit, kde je předpokládán velký zájem dodavatelů. Tato metoda hodnocení může být použita i u těch zadávacích řízení, které mají hodnocení pomocí více kritérií, např. je její součástí hodnocení kvality.

Pro zadavatele to znamená, že se na základě smluvního zastoupení, jehož rozsah a míra je vymezena v plné moci / smlouvě, může nechat zastoupit společností, která má dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Samozřejmou součástí našeho týmu je právník se zaměřením na problematiku veřejných zakázek.

 

Odborníci s letitou praxí rádi pomůžou nebo zodpoví dotazy

Jiří Grygar

Vedoucí projektů
jiri.grygar@pecosta.cz
+420 602 567 019

Ivona Štefková

Senior konzultantka
stefkova@pecosta.cz
+ 420 734 442 705

KLIENTI

Jsme společnost, která je na trhu již od roku 2010. Za tuto dlouho dobu jsme již ušetřili finanční prostředky stovkám klientů, kteří nám vložili svou důvěru.  Máme radost, když můžeme šetřit a tím Vám dávat možnost využít tyto zdroje na potřebnějších místech.

 LÍBÍ SE VÁM NAŠE SLUŽBY
Sjednejte si nezávaznou schůzku. 
Rádi za Vámi dorazíme a povíme Vám více.

Napište nám

PECOSTA, a.s.

IČO: 09708464
DIČ: CZ09708464

OSTRAVA
Adresa: Nemocniční 987/12, 702 00 Ostrava
Telefon: +420 734 442 683