TERMINÁLY, PLATEBNÍ BRÁNY  

šetříme, kde se dá! 

Nemalou nákladovou položkou nejen gastronomických podniků, ale také hotelů tvoří poplatky poskytovatelům platebních terminálů.

Předmětem služby je pečlivá příprava poptávkové dokumentace vycházející z dostupných podkladů tak, aby výsledky elektronické aukce na poskytovatele této služby nebyly ovlivněny zvýšeným rizikem neznámých, cenu ovlivňujících faktorů. Realizace soutěže s oslovením maximálního množství relevantních poskytovatelů. Komplexní vyhodnocení nákladovosti této služby ve srovnání cen všech zúčastněných potenciálních poskytovatelů. V neposlední řadě dohled nad uplatněním výhod vycházejících ze soutěže do smluvního vztahu mezi klientem a vybraným poskytovatelem.

Jak postupujeme? Z dosavadní historie získáme data o struktuře transakcí a míře zastoupení jednotlivých asociací a vydavatelů platebních karet (VC/MC, debet/kredit, karty pro fyzickou osobu či podnikatele, karty vydané v ČR / EU / mimo EU, zastoupení ostatní resp. bankovních či klubových karet. Dále zjistíme ostatní údaje o uskutečňovaných transakcích. Vydefinujeme další požadavky na služby acquirerů (počet terminálů, příjem měn, DCC apod.) Oslovujeme všechny relevantní poskytovatele a žádáme o cenové nabídky ve formě umožňující srovnání soutěžitelů mezi sebou. Vyhodnocujeme vítěze a administrujeme přípravu smlouvy mezi klientem a vybraným poskytovatelem včetně dohledu nad dodržením vysoutěžených podmínek, její podpis a zajištění všech legislativou vyžádaných dokladů. U platebních bran je postup de facto identický. Příprava je pouze obohacena o ověření technické připravenosti webového řešení klienta, v němž hodlá platební bránu využívat.

Odborníci s letitou praxí rádi pomůžou nebo zodpoví dotazy

Ing. Petra Šimčáková

Manažerka obchodu
simcakova@pecosta.cz
+420 734 442 683

Ing. Petra Kostelná

Manažerka marketingu
kostelna@pecosta.cz
+420 721 261 592

KLIENTI

Jsme společnost, která je na trhu již od roku 2010. Za tuto dlouho dobu jsme již ušetřili finanční prostředky stovkám klientů, kteří nám vložili svou důvěru.  Máme radost, když můžeme šetřit a tím Vám dávat možnost využít tyto zdroje na potřebnějších místech.

 LÍBÍ SE VÁM NAŠE SLUŽBY
Sjednejte si nezávaznou schůzku. 
Rádi za Vámi dorazíme a povíme Vám více.

Napište nám

PECOSTA, a.s.

IČO: 09708464
DIČ: CZ09708464

OSTRAVA
Adresa: Nemocniční 987/12, 702 00 Ostrava
Telefon: +420 734 442 683