stavebnictví  

šetříme, kde se dá! 

Zajišťujeme co možná nejnižší nákupní ceny, aniž by trpěla kvalita. Hnacím motivem tvorby a poskytování našich služeb je především to, abychom našim klientům přinášeli prospěch, který by klienti sami nezískali. Právě proto se naše snaha šetřit peníze neřídí konkrétními oblastmi, s nimiž máme zkušenosti, nýbrž velikostí prospěchu pro samotné klienty.

Jelikož řada našich kolegů aktuálně vnímá potřebu využít principy elektronického výběru dodavatelů, které využíváme různých oblastech pro naše klienty,
i v soukromém životě, rozhodli jsme se připravit službu PECOSTA Stavebnictví.

 

 

Tržní průzkumy a analýzy samotných projektů výstavby a rekonstrukcí rodinných domů a bytů ukázaly, že minimálně 33 % výdajů na výstavbu lze optimalizovat v elektronické aukci. Zároveň platí, že je možné spojit poptávku více klientů
a zajistit tak agregaci poptávky přinášející stejně jako elektronická aukce snížení cen minimálně o 10 % oproti běžně dostupným jednotkovým cenám. Naše předpoklady jsme si potvrdili tržními konzultacemi s dodavateli stavebního materiálu, a to nejen pro oblast nákupu stavebního materiálu pro soukromé stavitele, ale také pro stavební firmy.

  

Odborníci s letitou praxí rádi pomůžou nebo zodpoví dotazy

Ing. Petra Šimčáková

Manažerka obchodu
simcakova@pecosta.cz
+420 734 442 683

Petra1

Ing. Petra Kostelná

Manažerka marketingu
kostelna@pecosta.cz
+420 739 819 531

KLIENTI

Jsme společnost, která je na trhu již od roku 2010. Za tuto dlouho dobu jsme již ušetřili finanční prostředky stovkám klientů, kteří nám vložili svou důvěru.  Máme radost, když můžeme šetřit a tím Vám dávat možnost využít tyto zdroje na potřebnějších místech.

 LÍBÍ SE VÁM NAŠE SLUŽBY
Sjednejte si nezávaznou schůzku. 
Rádi za Vámi dorazíme a povíme Vám více.

Napište nám

PECOSTA, a.s.

IČO: 09708464
DIČ: CZ09708464

OSTRAVA
Adresa: Nemocniční 987/12, 702 00 Ostrava
Telefon: +420 734 442 683