+420 734 442 683 pecosta@pecosta.cz

La Lorraine – vášeň pro pečení a pekařské dědictví, které začalo už v roce 1939. To je další z desítek klientů, který používá skladový systém Septim od ASW Systems a díky tomu také AUTSETUJE. A z úspory času je nadšený.

%% Máte-li vášeň pro pečení a řemeslo vnímáte jako náplň života, administrativa vás asi nenadchne. Ručního přepisování dodacích listů se však v gastru obvykle jen tak nezbavíte. Revoluci v tomto směru přinesl právě AUTSET. Ten automatizuje naskladňování dodacích listů a díky tomu šetří lidem v provozu i hodiny papírování.

Tuto zkušenost mají i lidé v La Lorraine.

„Jsme hrdí na to, že přinášíme nejlepší pečivo ve své třídě. Podporujeme řemeslné tradice. Využíváme vědu k porozumění. A využíváme technologie pro kvalitu a rozsah naší práce. S jediným cílem a posláním: péct ty nejoblíbenější výrobky, které jsou dostupné všem.“ Právě to jsou hodnoty, na kterých La Lorraine staví.

La Lorraine ČR je součástí skupiny La Lorraine Bakery Group, 100% belgického rodinného podniku, který v mlynárenství a pekárenství  působí ve více než 25 zemích světa a v mnoha zemích Evropy. A jak sami uvádějí, právě díky továrnám a výzkumným střediskům po celé Evropě jsou schopni rychle reagovat na místní potřeby. 

Pro ty, kteří dosud kouzlo AUTSETu neobjevili a využívají rovněž skladový systém Septim, se dne 16.3.2023 uskutečnil další ONLINE BRUNCH, kde zástupci gastro provozů měli možnost vidět, jak AUTSET funguje v praxi.

Máte zájem o bližší informace? Neváhejte nás kontaktovat. 🙂

Alice Mazurková – T: 734 380 547 / E: mazurkova@pecosta.cz

Sledujte nás