+420 734 442 683 pecosta@pecosta.cz

JEDNODUŠE CHYTRÝ NÁKUP

KLIENTI

Automatizujeme proces nákupu,
abychom lidem zjednodušili práci.

KDO JSOU NAŠI KLIENTI?

Pomáháme růst i těm nejlepším v oboru

Největší hotelová síť v ČR – CPI HOTELS, Kavárna Slávia, PYTLOUN Hotels, SaSaZu, síť restaurací Kolkovna v Praze, Počernický pivovar a jejich restaurace, nebo třeba síť proslulých podniků ConGusto. Naše systémy a služby pomáhají zjednodušit práci lidem ve stovkách nejúspěšnějších gastro provozů, stejně jako ve školách, nemocnicích a organizacích sociální péče.

Petr Havlena

F&B Manažer, Turnovská pivnice, s.r.o.

„Uvolňuje to ruce našim provozním. Nemusí řešit papírování a mohou se věnovat operativě a provozu.“

Reportáž o Turnovské pivnici na YouTube kanálu AUTSET zde.

Michal Tůma

Generální manažer, Kolkovna Restaurants, a.s.

„Samozřejmě AUTSET ušetří hodně moc času, protože každou položku na všech dodacích listech jsem musel prakticky přeťukat do počítače a některé dodací listy mají dvacet, třicet položek. Tento systém umožňuje jenom pár kliknutí a máte to hotové, takže to je obrovská úspora času.“

Reportáž s Michalem Tůmou na YouTube kanálu AUTSET zde.

Lucie Waśniowská

Zámeček Petrovice a.s.

„AUTSET nám šetří hodně času. Zámeček v Petrovicích má vysokou návštěvnost a přebíráme i 7 dodávek zboží denně. To máte 7 dodacích listů s mnoha položkami, které se dříve musely ručně přepisovat do skladového systému, aby se naskladnily. Dnes přijede zboží, v systému je vše předpřipraveno a my si jen odsouhlasíme. Šetříme tím i několik hodin práce denně.

Reportáž o Zámečku Petrovice na YouTube kanálu AUTSET zde.

Jan Kratina

Generální ředitel a předseda představenstva CPI Hotels, a.s.

„Výběr dodavatelů v elektronických aukcích je běžnou praxí od ČR na západ. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že aukce zkusíme také v naší síti hotelů. Hledali jsme partnera, který se postará nejen o realizaci aukcí, ale také, aby se za tyto ceny nakupovalo. A samozřejmě nám šlo také o to, aby v žádném případě neutrpěla kvalita dodávek. Ačkoliv ještě nejsme v úplném cíli, můžu říct, že využití aukčních nákupů nám přineslo, co jsme očekávali.

Lukáš Pytloun

CEO ve společnosti PYTLOUN HOTELS

„Pro mě, jestliže se někdo musí zabývat nějakým procesem a dokážeme ten proces automatizovat, že třeba všechno najde na jednom portálu, nemusí překlikávat, má porovnání cen od celé konkurence, může si to jednoduše vyzobat, tak je to rozhodně úspora času a ve finále i peněz.“

Celý video-rozhovor s Lukášem Pytlounem na YouTube kanálu AUTSET zde.

AUTSET-PECOSTA-klienti-duverujinam

PECOSTA, a.s.

zapsaná v OR Krajského soudu v Ostravě, odd.B, vl.11273

IČO: 09708464
DIČ: CZ09708464

Fakturační adresa:

Nemocniční 987/12
702 00 Ostrava

pecosta@pecosta.cz

+420 734 442 683

Sledujte nás:

2 + 5 =