aukční nákupy

šetříme, kde se dá! 

Oblíbená služba u klientů, kteří vynakládají své finanční prostředky na nákup potravin, kancelářských pomůcek, drogérie nebo také Ti kteří chtějí mít kontrolu nad outsoursingovými službami jako je praní prádla, úklid nebo odvoz odpadů. Pomáháme šetřit tam, kde je to smysluplné. Jedná se o sdružovanou poptávku více subjektů vyjednávána s dodavateli prostřednictvím e-aukce. Úspory z rozsahu ve výši 15-25 %.

 

 

  

Jak to funguje? Jednoduše a online pomocí nákupního portálu, na který nahráváme vysoutěžené zboží od všech dodavatelů, kteří chodí v pravidelných intervalech do aukce. Výsledkem jsou pak nákupy z jednoho místa od všech dodavatelů. Už žádné telefonické objednávky nebo přebíhání z jednoho eshopu na druhý. Šetříme smysluplně čas i peníze.

Jaké jsou výhody spolupráce?
úspora ve výši cca 15 % u potravin a 15-25 % u MTZ
– nezměněná kvalita zboží
– průběžný controlling realizovaných nákupů
centralizace nákupu zboží i cen (šetří čas i peníze)
– pravidelná konfrontace cen většího počtu dodavatelů, čímž je neustále vyvíjen tlak na lepší cenu a transparentnost
splnění zákona o zadávání veřejných zakázek § 6 ZZVZ

 

 

CO VŠE MŮŽETE NA NÁKUPNÍM PORTÁLE NAKOUPIT?

Na nákupní portál nahráváme položky na základě frekvence, ve které probíhají aukce. Nejčastěji probíhá aukce na ovoce a zeleninu jednou za 14 dní, mléčné výrobky každý měsíc, maso jednou za 40 dní, koloniál a mražené výrobky každých 120 dní, kancelářský papír jednou za půl roku, drogerie jednou za rok.

JAK VYPADÁ NÁKUPNÍ PORTÁL PECOSTA?

Nákupní portál je to jednoduchý a intuitivní „eshop“, který má mnoho funkcí. Umí objednávání posunout do jiných dimenzí, jak časových tak finančních. 

JAKÉ DODAVATELÉ MŮŽETE NA PORTÁLE NAJÍT?

Nákupní portál je místo, kde můžete nakupovat zboží od mnoha dodavatelů na jednom místě. Mezi hlavní dodavatelé patří například: Bidfood, Alimpex, Makro, Bivoj, Hruška, Made, Accom, Jip, La Loraine, Hortim, Bovys, Karfo, Papera, Praktik papír, Fros, Pladro a mnoho dalších.

nabízíme

Informativní schůzka

Není nic jednoduššího než si s námi sjednat nezávaznou schůzku. Rádi přijedeme a odprezentujeme práci, kterou děláme pečlivě a individuálně na základě preferencí každého klienta.

Cenové porovnání

Po každé schůzce následuje analýza cen. Důvod je jasný. Musíme mít jistotu, že Vám ceny opravdu snížíme a také pro Vás je to impuls k tomu, zda je spolupráce pro Vás ekonomicky výhodná.

Řešení šité na míru

Víme, že každý klient je jiný. Nevytváříme šablony, které pak klientům předáváme nýbrž individuální implementační plán a řešení, které Vás vede k úsporám časovým i finančním.

NAŠI KLIENTI

Jsme společnost, která je na trhu již od roku 2010. Za tuto dlouho dobu jsme již ušetřili finanční prostředky stovkám klientů, kteří nám vložili svou důvěru.  Máme radost, když můžeme šetřit a tím Vám dávat možnost využít tyto zdroje na potřebnějších místech.

„Výběr dodavatelů v elektronických aukcích je běžnou praxí od ČR na západ. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli, že aukce zkusíme také v naší síti hotelů. Hledali jsme partnera, který se postará nejen o realizaci aukcí, ale také, aby se za tyto ceny nakupovalo. A samozřejmě nám šlo také o to, aby v žádném případě neutrpěla kvalita dodávek. Ačkoliv ještě nejsme v úplném cíli, můžu říct, že využití aukčních nákupů nám přineslo, co jsme očekávali.

Jan Kratina
Generální ředitel a předseda představenstva CPI Hotels, a.s., který díky využívání aukčních nákupů ušetřil společnosti 30 milionů korun.

„Největší výhoda spočívá v tom, že si můžu zkontrolovat ceny. Vím, jaké jsou ceny na trhu, jaké má konkurence a můžu objednávat z místa a celý sortiment. Podle posledního přehledu jsme ušetřili v jednom měsíci asi 37 tisíc Kč, což je necelých 23 %.“


ING. KAMIL VLČEK
, jednatel společnosti UNIBEST CZ, s. r. o., která měsíčně vyrobí 28.000 teplých a studených pokrmů pro firmy, sociální služby a další strávníky.

klienti

Odborníci s letitou praxí rádi pomůžou nebo zodpoví dotazy

Ing. Petra Šimčáková

Manažerka obchodu
simcakova@pecosta.cz
+420 734 442 683 

 

Ing. Petra Kostelná

Manažerka marketingu
kostelna@pecosta.cz
+420 721 261 592

 LÍBÍ SE VÁM NAŠE SLUŽBY
Sjednejte si nezávaznou schůzku. 
Rádi za Vámi dorazíme a povíme Vám více.

Napište nám

PECOSTA, a.s.

IČO: 09708464
DIČ: CZ09708464

OSTRAVA
Adresa: Nemocniční 987/12, 702 00 Ostrava
Telefon: +420 734 442 683